Главная » Блоги » Про оборудку навколо критого ринку

Про оборудку навколо критого ринку

Питання, що в останній час обговорюється навколо демонтажу недобудованого в свій час критого ринку в селищі викликало багато обговорень. Окрім того, що вже публікувалося на сторінках інтернет-видання «Власівка» я пропоную вам, шановні читачі, ознайомитись ще з декількома документами, що засвідчують стурбованість громади та мою, як депутат обласної ради що до цього питання.

Певні коментатори, що обговорюють цю проблему, а це саме проблема, стурбовані тим, що піднімати питання по ній почали лишень зараз, а не тоді, коли демонтували недобудоване приміщення в вересні 2015 року. Запевняю – це не так і це буде підтверджено документами, які я оприлюдню. На сам перед слід зазначити, що цим питанням, саме я почав займатися ще з того моменту, як почалося демонтування елементів критого ринку в тому ж вересні минулого року.

Ото ж, саме тоді, під час демонтування я вже намагався запобігти вчиненню таких дій, тому що мав інформацію відносно оборудки навколо цього ринку. Мною були подані відповідні заяви до правоохоронних органів з метою прояснення інформації навколо ситуації с будівництвом та послідуючим демонтажем будівлі критого ринку.

IMG_3294

IMG_3293

IMG_3295

Пізніше, стало відомо, що будівля була демонтована та перепродана за заниженою ціною. Слід зазначити, що тодішні відповідальні особи в прийнятті рішення що до демонтажу спираються на лист підписаний низкою підприємців селища, та підтримку виконкому, головою якого, до речі, був Паско О.О. Але, цікаво і те, що відповідного рішення виконкому відносно демонтажу будівлі, не існує.

IMG_3256

IMG_3297

IMG_3298

IMG_3299

Тобто, тодішня селищна рада виділила кошти на виконання проектних робіт з землевідведення на суму 6012 грн. під будівництво саме цього критого ринку, який тепер не існує і навіть ніколи не функціонував.  Будівлю звели, але не завершили будівництво. Згодом, демонтували і перепродали за заниженою ціною. Навіщо? Невже в тому, що будівництво не вдалося завершити винні саме фінансово-економічні умови, що склалися в країні? Можливо завершувати будівлю критого ринку не було в планах низки осіб, що були зацікавлені в проведенні цієї оборудки, яка дозволила збагатитися фігурантам «справи»? Ці питання повинен поставити собі кожен громадянин – мешканець селища. Це ті питання, які дозволять зрозуміти масштаби корумпованості посадових осіб та безвідповідальності місцевої влади. В найближчому майбутньому я маю надію довести цю справу до свого логічного завершення, та надати офіційні документи, які б підтвердили незаконність певних дій в оборудці навколо недобудованого критого ринку.

QeUsrPj0-bM

5fyMoIWQAUY

З повагою до вас, депутат обласної ради Довбиш І.І.

Фото: автора

Отправить ответ

Войти с помощью: 

Сергій Обертас
5 месяцев 25 дней назад

Вельмишановний депутат обласної ради ! Доведіть цю справу до суду , з відшкодуванням збитків завданих громаді . Ми на вашій стороні і готові підтримати .

wpDiscuz
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: