Главная » Блоги » Плати гроші – роби сам

Плати гроші – роби сам

Шановна громада селища Власівка, під час останніх виборів депутатів місцевих рад жителі Власівки по 15 територіальному округу довірились саме мені і обрали мене депутатом Власівської селищної ради. Мої обов’язки як депутата чітко прописані у законі України про статус депутатів місцевих рад, а саме: розділ 2, глава 1, стаття 10, пункт 1.4 – У виборчому окрузі депутат місцевої ради зобов’язаний:

– вивчати громадську думку;

– вивчати потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню
участь у їх вирішенні.

Після того, як мене та інших депутатів наділили депутатськими повноваженнями я як депутат, постійно займаюсь вирішенням проблем жителів свого округу і не тільки свого.
11 березня 2016 року сприяючи вирішенню чергової проблеми жителів селища, я зареєстрував своє депутатське звернення до голови Власівської селищної ради Бабаченка А.Г., в якому виклав суть проблеми.

запит 001

15 березня 2016 року на вище вказане звернення мені надійшла відповідь, але не від голови Власівської селищної ради, якому я адресував своє депутатське звернення, а від керівника КП «Власівські мережі» Матвійця В.В., чому я дуже здивувася.

письмо 001

Текст відповіді, як на мою думку, є абсурдним, оскільки керівник комунальної установи відверто нехтує виконанням своїх обовязків, не приховуючи цього. Складається таке враження, що Матвієць В.В. впевнений, що депутат селищної ради повинен за свої власні кошти вирішувати проблеми громади. Тоді постає питання, а для чого нам, громаді селища Власівка утримувати такий величезний та роздутий, як на мою думку, штат працівників селищної ради та КП «Власівські мережі», якщо депутати селища повинні самостійно вирішувати проблеми громади? Доречі, в законі України про статус депутатів місцевих рад, про те що депутат місцевої ради повинен вирішувати проблеми громади самостійно не йдеться ні слова.

Звітую перед вами як депутат. На даний момент я зареєстрував чергове депутатське звернення голові нашої ради Бабаченко А.Г. з повторним проханням вирішення проблеми відсутності поручнів біля під’їздів. На разі чекаю відповіді. Намагаюсь сприяти максимальному вирішенню проблем громади, та ви самі бачите, як наші органи місцевого самоврядування зневажливо відносяться до нас з вами та до наших проблем.

З повагою, Вареніченко Олег Олексійович, депутат Власівської селищної ради сьомого скликання.

Отправить ответ

Войти с помощью: 

Emilio
1 месяц 3 дней назад

А вот с момента “перелiк робiт” пожалуйста нам ВСЕМ поподробней. Шановний пан Матвiэць ОГЛАСИТЕ ВЕСЬ СПИСОК…..??????????

Володимир Яковлев
5 месяцев 3 дней назад

Нічого дивного, в тому що селищний голова направив звернення депутата до комунального підприємства Власівського виконавчого комітету, селищної ради, я не бачу, так як підприємство та і директор напряму підпорядковані селищному голові і раді. Інше питання що директор проігнорував розпорядження, не узгодив фінансові, матеріальні питання, не забажав його виконувати. Говорити про незнання, не розуміння статуса депутата, яке слідує з відповіді, навіть рота відкривати не хочеться, надоїло. Таких хто не розуміє що таке “депутат”, у нас більшість, прикро те що це не розуміють ті хто наділений повноваженнями.

Александр Невский
5 месяцев 4 дней назад

Действительно не совсем понятно, почему на письмо в одну организацию отвечает другая организация. В данном случае ВСР (Власівська селищна рада) могла попросить разъяснений вопроса у КПВМ (коммунального предприятия “Власівські мережі”) и ответить депутату своими словами, ссылаясь на разъяснения КПВМ.
По поводу “содержать раздутый штат КПВМ”… Насколько я понимаю, жители поселка никак не содержат КПВМ, кроме оплаты четкого перечня услуг, которые предприятие предоставляет населению. Заработная плата сотрудникам КПВМ выплачивается из собственных доходов предприятия.
Если установки/восстановления поручней в этом перечне нет, я вижу два пути решения вопроса.
1. По запросу депутата, ВСР выделяет средства на материалы и работу по монтажу указанных поручней и устанавливает их руками КПВМ.
2. Депутат инициирует сбор средств среди жителей дома на установку поручней и устанавливает их руками тех же жильцов или любой организации (в т.ч. КПВМ).

В данном случае ответ КПВМ можно рассматривать как реакцию на не совсем правильную постановку вопроса от ВСР.
________
Всё вышесказанное, как и любой мой комментарий, прошу рассматривать как личное мнение человека, который также может ошибаться)

Игорь Прилуцкий
5 месяцев 4 дней назад

Да, действительно просчёт поселкового главы – можно было “замять” все и не провоцировать инцидент.

Геннадий
5 месяцев 5 дней назад

Сделали бы эти поручни и медальку на грудь – кто молодец? я молодец! А так ещё один минус в свои адреса.

Геннадий
5 месяцев 5 дней назад

А кто же делал такие поручни возле подъездов других домов?

Игорь Прилуцкий
5 месяцев 4 дней назад

“Зі слів жителів під’їзду №2 будинку №30 по вулиці Молодіжній” было бы неплохо услышать эти слова от кого-то из КП “Власівські мережі” 🙂

Ирина
5 месяцев 5 дней назад

Не понятно, зачем Бабаченко перенаправлял на Матвийца ваш запрос. Мог бы просто ответить, что средств сейчас недостаточно и что как только появятся – выделят и сделают. Так делают все политики – главное пообещать :). А так вызвал такую реакцию. Хмм. Но по-сути Матвиец же прав – это вне компетенции КП “Власівські мережі”. А вот Бабаченко допустил стратегический просчет.

wpDiscuz
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: