Главная » Блоги » Депутат, якого ви обрали – чого він вартий?

Депутат, якого ви обрали – чого він вартий?

Впевнений, що той з вас, хто зараз читає ці рядки, та на останніх місцевих виборах віддав свій голос за того чи іншого кандидата, який згодом став місцевим депутом, покаладав надії на те, що саме цей обранець буде відстоювати інтереси округу, від якого його обирали.

Сплинув певний час, та чи багато з вас замислювались – а чи працює належним чином той самий “обранець”, за якого ви віддали свій голос? Чи відстоює інтереси округу, громади? Нехтує чи дослухається до побажань та зауважень своїх виборців? А чи взагалі, депутат якого ви обирали присутній на сесіях місцевої ради? Відповідь саме на останнє питання як найбільше характеризує те, чи працює ваш депутат.

Якщо ви соціально відповідальний громадянин, та вам не байдуже до того, чи відстоює ваші інтереси обраний вами депутат, та чи працює він належним чином взагалі – поцікавтесь тим, як він відвідує сессії місцевої ради. Та замисліться, а чи вартий такий депутат того, щоб і далі займати посаду народного обранця від вашого округу. Якщо виявиться так, що обраний вами депутат не вартий посади, яку він займає – ознайомтеся з матеріалами нижче, які допоможуть зорієнутватися в тому, як діяти в такому випадку.

poJHjC5Adrw

0JYX9qeuCJg

1M3tdam-MDw

Переглянути усі відеозаписи сесій Власівської селищної ради можна на офіційному каналі інтернет-видання “Власівка”.

З повагою, депутат Власівської селищної ради

Вовк Тарас Васильович

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Володимир Яковлев

Не дуже своєчасно, але актуально, адже “прогульщики” можуть надолужити, я б цього не хотів. При обговоренні довиборів, я наголошував що, повинно добавитися до того списку ще пара кандидатів, але для цього повинна працювати депутатська комісія з депутатської етики, та ще там чогось. Саме вони повинні подати кандидатури на дострокове припинення повноважень депутата. стосовно відстоювати інтереси округу, полемічне судження, адже “інтереси” ніяким чином не закріплені, від “низу” і аж до самого “верху”. Дуже часто в “депутати” йдуть лише для можливості ” замовити” слово, лише для себе. Як правило це депутати від комунальних підприємств та установ, проти обрання яких я постійно, роками, агітую. Та тим не менше, достатньо глянути належність депутата до певного місця роботи і стає зрозумілим, чому на території селища так мало робиться для всіх його громадян. Дуже наглядний приклад, обрання керівника БК. Проти керівника комунального закладу, заведена кримінальна справа за №12016120270000826 від 06.05.2016 року, за вчинення корупційних діянь, тим не менше ця особа не відсторонена від управління закладом, і продовжує впливати на його роботу, збирає “трудовий колектив” та цілеспрямовано формує “кишенькових” членів конкурсної комісії, з надією бути “обраною”, незважаючи на те що вже давно втратила “моральне право” керувати установою і не лише установою, та чомусь виборці не опікуються тим чому їх так нахабно обкрадають, при тому багато років поспіль.

Наталья Ильченко

Владимир, судя по вашей логике, можно подать заявление на каждого сотрудника – госслужащего или какого-нибудь руководителя коммунальной организации, открыть уголовное делопроизводство и это будет достаточным для отстранения от занимаемой должности? Так таким образом, “под шумок”, можно всех “неугодных” потихонечку поотстранять. А что делать пока идёт следствие, которое еще не факт, что докажет наличие преступления? Оставить организацию или учреждение без руководителя или тут же объявлять конкурс на “вакантную” должность? Ну вы снова несёте какую-то околесицу, неужели не согласитесь?

Володимир Яковлев

“околесица”, ввесь ваш коментар.

Игорь Прилуцкий

Собственно, выходит что можно и так ходить на каждую 3-ю сессию и все будет в ажуре. Мдаа…

Михаил Берчук

Достатньо переглянути відвідування сесій і Ви зрозумієте (чи є Ваш або інший представник від народу) скільки і хто туди приходе.
Наш самий головний гарний депутат (бувший сел. голова) Пасько О. О. мабуть вже більше ніж півроку не зявляється на них. Та й інші є ті, що прогулюють

Саша

Было бы очень даже правильно, лишать депутатства за прогулы. Вот только, я так понимаю, такой практики еще нет. Впрочем, те кто прогуливают, не особо и дорожат, вероятно, своим депутатским креслом.

wpDiscuz
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: